Ενημέρωση γονέων

Γράφτηκε από τον/την Κέρος Ιωάννης. Posted in Ώρες Επισκέψεων

enimerosi

Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών του σχολείου που επιθυμούν να ενημερωθούν από τους/τις  καθηγητές/τριες για την επίδοση των παιδιών τους μπορούν να δουν εδώ τις διαθέσιμες ημέρες και ώρες ανά καθηγητή/τρια.

Ώρες επισκέψεων

Γράφτηκε από τον/την Κέρος Ιωάννης. Posted in Ώρες Επισκέψεων

enimerosi

Οι γονείς & κηδεμόνες προκειμένου να λαμβάνουν γνώση της επίδοσης των παιδιών τους θα πρέπει:

1. Να γνωρίζουν τις ώρες που μπορεί να τους δεχθεί ο/η κάθε καθηγητής/τρια του σχολείου (οι ώρες επισκέψεων είναι εδώ),
  2. Να καλέσουν το σχολείο στα τηλέφωνα 2341023227, 2341077158 δηλώνοντας την πρόθεση τους να έρθουν στο σχολείο συγκεκριμένη ημέρα και ώρα,
  3. Να δηλώσουν στο edupass τον εμβολιασμό - νόσηση - rapid test - PCR test που έχουν, επιλέγοντας την τελευταία επιλογή "Δήλωση επισκεπτών"

edupass

Η συνεργασία και η καλή σας διαθέση είναι σημαντική για τη σωστή τήρηση των μέτρων αποφυγής της διάδοσης του COVID-19.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας one guest και κανένα μέλος